Turystyka

Radisson Blu Resort Świnoujście

Lokalizacja

Świnoujście Aleja Baltic Park Molo

Termin

Lipiec 2017

Zakres

Instalacja 66 szt. monitorów typu DS. , wykonanie i instalacja 18 szt. nakładek dotykowych, wykonanie i instalacja dwóch infokiosków zewnętrznych V-TOTEM OUTDOOR

Najnowszy 5-gwiazdkowy hotel grupy Carlson Rezidor jest jednym z największych tego typu obiektów zlokalizowanych na Polskim wybrzeżu oraz pierwszym tak ekskluzywnym hotelem w Świnoujściu. Jego położenie 50 m od plaży oraz tuż przy głównej promenadzie, a także najwyższej jakości przestrzenie SPA & Wellnes i 340 pokoi z widokiem na morze z pewnością przyciągną najbardziej wymagających turystów z całego świata.

Videofonika była jednym z głównych podwykonawców w zakresie dostawy sprzętu Digital Signage do przestrzeni publicznych hotelu. Nasz team zainstalował 66 szt. monitorów o przekątnej 43” i 55” z czego 18 z nich wyposażonych zostało w nakładki dotykowe V-SKIN 43. Wszystkie dotykowe punkty DS. zostały otrzymały wydajne komputery z procesorami i5 oraz profesjonalne uchwyty montażowe, z których część z nich była na ramieniu uchylnym. Ponadto wykonaliśmy 2 szt. zewnętrznych totemów interaktywnych 55” V-TOTEM OUTDOOR 55”, które zlokalizowane przed hotelem będą zapraszać przechodniów atrakcyjnymi treściami multimedialnymi.