Ściana interaktywna V-WALL

W wielkiej skali i Inter-kreatywnie

Gdy potrzebujesz naprawdę dużego ekranu skorzystaj z V-WALL. Ta ściana video w technologii multi-touch pozwala na interakcję wielu osób jednocześnie na obrazie o przekątnej nawet 250”. W tym samym czasie możesz wykorzystać aż 32 punkty dotyku. Korzystając ze złożonej z bezszwowych ekranów LCD ściany V-WALL zapewnisz wszystkim uczestnikom Twojego eventu wyjątkowe doznania wizualne.

Używając V-WALL możesz tworzyć dowolnie kreatywne rozwiązania, a nawet więcej: możesz tworzyć rozwiązania INTER-KREATYWNE – angażujące Twoich klientów, Twoją publiczność, Twoją grupę docelową. Z pomocą V-WALL pozwalasz doświadczyć ludziom czegoś wyjątkowego, czegoś niecodziennego, o czym będą długo pamiętać.

V-WALL MOBILE

Tam, gdzie Ty

Targi, konferencje, ekspozycje, koncerty, wiece i wszelkie eventy  – Twoja mobilna multidotykowa ściana video może być wszędzie, zawsze tam gdzie jej potrzebujesz! Mobilny V-WALL to arcywytrzymała aluminiowa konstrukcja na specjalnych kółkach zdolna do utrzymania i przewożenia ścian zbudowanych z wielu monitorów i szkła z nakładką dotykową. Spokojnie przetransportujesz ją tam, gdzie akurat będzie Ci potrzebna, by zrobić wrażenie na swoich klientach.

vwall

V-WALL STAŁE INSTALACJE

Na zawsze

Jeśli potrzebujesz spektakularnej, interaktywnej instalacji do prezentacji video, skorzystaj z V-WALL do stałych instalacji, zbudowanej na bazie wytrzymałej konstrukcji przytwierdzonej na stałe do podłoża lub ściany budynku. Z tyłu takiej konstrukcji znajduje się pomieszczenie serwisowe i łatwy dostęp do monitorów. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskasz interaktywną ścianę video multi-touch o przekątnej nawet do 250”!

07
3x2 55 Wall Mounted Render 2

 Ściana interaktywna

V-WALL NAKŁADKA

Nowe życie starej ściany

To bardzo ekonomiczne rozwiązanie, pozwalające uatrakcyjnić istniejącą ścianę video. Dzięki niemu możesz zwyczajny video wall zamienić w ścianę dotykową. Na tradycyjnej ścianie video instalujesz (naszymi rękami) nakładkę dotykową i uchwyty mocujące do ściany budynku dokoła bezszwowych monitorów, co pozwala uchronić monitory bezszwowe przed ryzykiem zniszczenia.

INNE NASZE PRODUKTY