Ekrany dotykowe V-SCREEN

ekran interaktywny duży - videofonika

Monitor interaktywny V-jak Victory

Ilekroć używasz naszych monitorów, tylekroć zwyciężasz z konkurencją w rywalizacji o uwagę klientów. V-SCREENS to monitory interaktywne multi-touch, wysoce profesjonalne i niezawodne, powszechnie stosowane w biznesie. Dzięki zaawansowanym panelom LCD pracują w dzień i w nocy, w trybach 12/7, 16/7, a nawet 24/7.

W dowolnym rozmiarze

Możesz zamawiać monitory V-SCREENS w wybranym rozmiarze – od najmniejszych 24”, 27” stosowanych np. w rozwiązaniach graficznych lub medycznych, przez najbardziej popularne 42”, 46”, 55” stosowane w rozwiązaniach typu Digital Signage (czyli np. infokioskach), aż po 70”, 80” dla specjalnych aplikacji.

Ekrany interaktywne – Dotykaj bez ryzyka

Dotykaj naszych ekranów kiedy chcesz i ile chcesz, bez obaw o uszkodzenia.
V-SCREENS zawierają specjalne hartowane szkło z powłoką AntiGlare, która chroni monitor przed uszkodzeniami i jednocześnie sprawia, że palec płynnie porusza się po powierzchni, nie pozostawiając po sobie śladu.

Gdy potrzebujesz nietypowego rozmiaru

Jeśli potrzebujesz naprawdę nietypowego, oryginalnego ekranu dotykowego możesz zamówić u nas wychodzące naprzeciw zachodnim trendom ekrany interaktywne UHD w rozmiarach 65”, 84” oraz 98”, wyświetlające treści o rozdzielczości nawet 3,840 x 2,160 pikseli.

ekran dotykowy - interaktywne rozwiązania od videofnika

INNE NASZE PRODUKTY