V-Wall. Duże wrażenie. Duże możliwości.

 In ściany interaktywne, technologie dotykowe

Wyjątkowe doznania wizualne. Maksymalne zaangażowanie przez doświadczanie i interakcje. Kreatywne, efektowne, przykuwające uwagę, robiące wrażenie. V-Wall interaktywne ściany o dużych formatach to rozwiązanie, które sprawdzi się w działaniach biznesowych, edukacji, rozrywce i sztuce. Trzy warianty pozwalają dobrać odpowiednią instalację do potrzeb firmy, rodzaju przekazu i lokalizacji ściany.

Ściany interaktywne to charakterystyczne wyposażenie placówek edukacyjnych, głównie uczelni i szkół prywatnych, nieodłączny element produkcji telewizyjnych – programów informacyjnych i rozrywkowych oraz eventów. Ściany video w technologii V-Wall składają się z wielu, pojedynczych bezszwowych ekranów LCD. W efekcie uzyskuje się powierzchnię obrazu o przekątnej dochodzącej nawet do 300”. Tym, co wyróżnia instalacje V-Wall, jest interaktywność. Technologia multi-touch i 40 punktów dotyku pozwala na pracę z wyświetlaną treścią wielu osób, w tym samym czasie. Przekaz treści zyskuje dynamikę i umożliwia zaangażowanie do pracy, zabawy i prezentacji kilku użytkowników jednocześnie.

V-Wall Permanent

Podstawowym wariantem V-Wall jest konstrukcja stała V-Wall Permanent. Montaż ekranów odbywa się na ścianie lub na podłożu. Solidny stelaż bezpiecznie utrzyma nawet kilka ekranów, które będą stanowić nieodłączny element studia TV, hotelu, biura, sali konferencyjnej, holu recepcyjnego czy innej powierzchni przeznaczonej do autopromocji firmy lub kreatywnych spotkań.

V-Wall Mobile

Jeśli jednak chcesz wykorzystywać zalety ściany interaktywnej również poza lokalizacją firmy, pomyśl o V-Wall Mobile – multidotykowej ścianie video na wytrzymałej aluminiowej konstrukcji na kółkach. Instalacja umożliwia przewożenie ścian z wielu monitorów i szkła z nakładką dotykową tam, gdzie potrzebujesz ją mieć blisko w danym momencie – na targach, konferencjach, ekspozycjach, szkoleniach czy koncertach. V-Wall Mobile to doskonałe rozwiązanie dla spółek, które mają kilka lokalizacji lub biuro zaprojektowane zgodnie z najnowocześniejszymi trendami, gdzie wartością jest elastyczność. Współczesne aranżacje muszą wykazać się wielofunkcyjnością – pomieszczenia pełnią różne funkcje w zależności od bieżącej potrzeby. Ta sama przestrzeń może być eksploatowana indywidualnie, grupowo, do pracy w zespole lub na spotkania z klientami. Mobilne ściany interaktywne doskonale wpisują się w to aktualne zapotrzebowanie.

V-Wall Overlay

V-Wall Overlay pozwala na adaptację posiadanych ekranów do funkcji dotyku. Z naszą pomocą instalowana jest nakładka dotykowa i uchwyty mocujące, przytwierdzone do ściany budynku, dookoła bezszwowych monitorów (są one niezbędne do zdjęcia z ekranów ciężaru nakładki). To ekonomiczne rozwiązanie, które przeobraża posiadaną ścianę video w powierzchnię interaktywną. Dzięki temu nie musisz rezygnować z potencjału technologii dotykowej, nawet dysponując ograniczonym budżetem.

Żyjemy w świecie, w którym niemalże na każdym kroku trwa walka o uwagę – klienta, pracownika, partnera biznesowego, a w końcu widza i słuchacza. Czas na zrobienie pierwszego wrażenia i skupienie uwagi sukcesywnie się skraca. Interaktywne ściany (V-Wall) to sposób na natychmiastowy wpływ na odbiorcę, sposób na zaangażowanie go w proces, głębsze doświadczenie przekazu, by pozostawić go pod wpływem dobrego wrażenia z konkurencyjnym, atrakcyjnym wizerunkiem osoby, marki czy firmy.   

Recent Posts