V-TABLE

Dotyk na stole

V-TABLE to multimedialny stół dotykowy. O jego kształcie, rozmiarze czy kolorze decydujesz sam – adekwatnie do miejsca, w którym chcesz go postawić i funkcji, jakie ma spełniać.

V-TABLE zawiera profesjonalny panel LCD przystosowany do pracy w pozycji stołu oraz odpowiednie wentylacje, które sprawiają, że może pracować w trybie ciągłym. Możesz wybrać V-TABLE w dwóch wariantach technologii dotykowych:

STANDARD

W wersji ekonomicznej (podstawowej) zawierającej ramkę w technologii IR. Taki stół świetnie nadaje się np. do muzeów lub innych miejsc o niewielkim natężeniu ruchu. Technologia IR jest niezawodna i trwała, pod warunkiem utrzymania czystości sensorów.

POBIERZ BROSZURĘ

PREMIUM

W wersji PREMIUM (pełnej) zawierającej szkło pojemnościowe, gdzie blat stołu jest jednolitą taflą szkła. Taki stół jest odporny na zalania i świetnie nadaje się np. do lokali gastronomicznych, klubów oraz wszystkich miejsc o wysokim natężeniu ruchu.

Opcjonalnie możemy dobrać odpowiedni komputer do obsługi Twojego stołu, a także skontaktujemy Cię ze specjalistami, którzy będą w stanie przygotować dla Ciebie wyjątkową aplikację multi-touch.

INNE NASZE PRODUKTY