Galerie Handlowe

Galeria 04_lq

MULTIZAKUPY

Nowoczesna galeria handlowa jest przede wszystkim przyjazna dla klienta. To przestrzeń, po której klient(-ka) może się poruszać ze zwinnością pantery, polując na upatrzone okazje i promocje w wybranych sklepach, jak też dostojnie krocząc aleją na czele swojego stadka prowadzić je do ulubionej restauracji.
W każdym z tych przypadków (i wielu innych) doskonale sprawdzą się infokioski, umiejscowione w centralnych punktach galerii. Intuicyjne i łatwe w obsłudze dzięki zastosowaniu technologii dotykowych w połączeniu z profesjonalnymi wyświetlaczami LCD, pomagają klientom w znalezieniu ulubionego sklepu czy restauracji i dotarciu do nich (aplikacje typu WayFinder).
Interaktywne infokioski lub ściany video to również bardzo atrakcyjne nośniki reklamowe, które bezpośrednio angażują klienta. Specjalnie opracowane przez naszych partnerów gry i konkursy mogą zawierać logotypy marek obecnych w galerii i zachęcać klientów do zakupów w konkretnych sklepach.

Profesjonalnie przygotowana sieć digital signage pozwala administratorom jednocześnie zarządzać treściami we wszystkich infokioskach czy V-WALLach w danej galerii czy nawet całej ich sieci.

MULTIZABAWA

Technologie dotykowe doskonale sprawdzają się w galeriach handlowych również w punktach zabaw dla dzieci. Wykorzystane tam stoły dotykowe zawierają pakiety aplikacji multi-touch przygotowane specjalnie z myślą o rozrywce i rozwoju najmłodszych. Stworzone w ten sposób miejsce w przestrzeni publicznej zapewni dzieciom wiele radości i wyzwań. Swój kąt znajdą tu też rodzice, którzy bacznie obserwując pociechy mogą korzystać z bezprzewodowego internetu.

galeria 5

INNE NASZE PRODUKTY